Wiesz, że istnieje jedna sprytna strategia, która może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia rodzinnego, a dodatkowo umocnić łączącą Was więź i relację?

Co ciekawe, żeby zacząć z tego korzystać potrzebujesz od 20 minut do kilku godzin pracy – w zależności od Twojego zaangażowania i gotowości do wprowadzania zmian w sposobie Twojego komunikowania się z innymi.

Ta sama strategia pomoże Ci mocno obniżyć, koszty korzystania z pomocy wszelkich specjalistów zajmujących się leczem. Możesz od dnia pierwszego, zapobiegać i budować nowe systemy komunikacyjne ze sobą i światem.

Korzystam z tej strategii od ponad 4 lat i tylko dzięki niej zminimalizowałam ilość konfliktów dziejących się w moim domu, uczę dzieci sprawczości i daję im autonomię, jednocześnie dbając o swoje granice.

Dotychczas tą metodę tak dokładnie pokazywałem klientom, którzy decydowali się na udział w płatnych szkoleniach, czy indywidualnych konsultacjach. Dlatego nagranie, które zaraz zobaczysz jest dla mnie niezwykle ważne. 

Z nagrania dowiesz się:

  • czym są oceny i dlaczego tak często ich używamy
  • jak nazywać fakty i dlaczego one nie wyzwalają emocji
  • co powoduje eskalację konfliktu
  • co powoduje, że konflikt staje się szansą i daje moc

Wielka prośba 

Bardzo dużo pracy włożyliśmy w to nagranie dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to wideo? Podeślij nagranie mejlem, Messengerem, albo udostępnij na Facebooku. Z góry bardzo, bardzo dziękuję 😊

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i zobacz to nagranie do ostatniej minuty.